Hotel Hacienda

Tento tříhvězdičkový hotel se nachází přibližně 85 km od hlavního města – Dakaru v oblasti zvané Saly. Pro české turisty se nabízí buď Royal Horizons Baobab nebo právě hotel Hacienda.

Ceny za týdenní pobyt v tříhvězdičkovém hotelu Hacienda se pohybují v rozmezí 23.000 Kč28.000 Kč. Odlety se nabízí z letišť ve Vídni, Mnichově, Drážďanech a Norimberku. V ceně je zahrnuta letenka, snídaně, ubytování, služby delegáta, transfer z a na letiště v Senegalu.

Informace o hotelu

Díky krásnému pobřeží v lokalitě městečka M´Bour se hotel nachází v turistickém centru Senegalu. Samotný hotel Hacienda je jen několik minut chůze od pláže (přibližně 300 metrů). Kapacita hotelu je 25 pokojů rozložených ve dvou patrech. Jak je zmíněno v článku let Praha – Senegal, na hotelu můžete být z Prahy za méně než 10 hodin.

Hotel Hacienda má jen menší bazén, ale hosté mohou využívat i větší bazén v přibližně 200 metrů vzdáleném hotelu Les Flamboyant. Snídaně je formou bufetu. Při volbě polopenze či plné penze je jak oběd tak večeře formou menu. Obědy i večeře se konají v již zmíněném hotelu Les Flamboyant (200 metrů od hotelu Hacienda)!

Recenze hotelu Hacienda

Personál je velmi přátelský, ale chybí trochu profesionality. Pokoj je prostorný, ale ne moc kouzlo. Od hotelu je první obchod vzdálený přibližně 30 metrů, ale v době našeho pobytu byl zavřený.

„Umístění u obchodního centra s restauracemi, trhy a nedalekou pláží.

„V místnosti nebyl minibar. Pro nás zásadní věc.

Blízkost restaurací, klubů, kaváren a banky. Ovšem nutnost vzít si na noční zábavu taxi.

Blízko byla hlučná hlavní ulice s trhy a krámky. Každý den na nás obchodníci nutili zboží a pokřikovali.

„Možnost rychle se z hotelu pěšky dostat do centra Saly.

„Není nic co by se mi tu nelíbilo. Doporučovat hotel nebudu protože bych tam nerad potkával nějaké spoluobčany :).

Počasí v oblasti Saly kopíruje téměř identicky podnebí celého Senegalu a oceánu.

Kde leží hotel Hacienda – mapa


Hotel Hacienda
4.3, hlasů: 6
Tajné nabídky zájezdů do Senegalu
Senegal