Hotel Lamantin

Cestovní kanceláře od minulého roku rozšířili svou nabídku hotelů v Senegalu. Kromě hotelů Hacienda a Royal Decameron Baobab je možné zakoupit zájezd i do pětihvězdičkového hotelu Le Lamantin!

Komplex hotelu se nachází přímo na pláži v oblasti Saly. Samotné centrum Saly je vzdáleno pouze 1 km od hotelu a hlavní město Dakar s mezinárodním letištěm je přibližně 80 km daleko. Za poplatek je zde možné si užít jak masáže, lázeňské procedury, jízdu na koni, ale i Wi-Fi připojení (které by v hotelech podobného standardu měli být dle mého názoru zahrnuty v ceně). Ceny potravin, jídla i zboží jsou navíc po celém území Senegalu velmi nízké.

V nabídce CK je možné zakoupit odlet jak z Vídně, tak i z Prahy! Přímý let z Prahy je operován leteckou společností Air France a trvá přibližně 7 – 8 hodin letu.

Hotel Lamantin

Hotel Lamantin

Rozepisovat zde propagační popisky o hotelu by zřejmě nebylo tak přínosné jako shrnout poznatky od turistů, kteří pobyt v hotelu Lamantin již využili.

Závěry z hodnocení

Setkáte se zde s výborným a profesionálním personálem, který ovládá ovšem spíše základy anglického jazyka, proto je vhodné umět základy francouzštiny. Podle některých hodnotících jsou ceny v resortu všeobecně neúměrně vysoké.

Pro některé z nás velmi důležitý faktor jakým je internet byl hodnocen velmi negativně (rychlost). Další záporné ohlasy obdržely místní lázně, které patří k těm spíše slabším. Na druhou stranu horší lázně jsou kompenzovány soukromou pláží a nádherným bazénem.

Mapa s vyznačenou polohou hotelu Lamantin

Mapa s vyznačenou polohou hotelu Lamantin

Termíny a ceny zájezdů

Rozdíl mezi zájezdem s polopenzí a plnou penzí je 4.000 Kč, což se mi zdá opravdu hodně. Ceny zájezdů začínají na 28.857 Kč a termínů sedmidenních pobytů je na výběr od května opravdu mnoho. S pozdějším datem odletu ceny stoupají až k 36.429 Kč.

Před dovolenou doporučujeme zjistit si aktuální počasí v Senegalu a rozhodně se ujistit, že pokoj bude situován do zahrady.

Vedle hotelu je k dispozici přístav

Vedle hotelu je k dispozici přístav


Hotel Lamantin
4.5, hlasů: 2
Tajné nabídky zájezdů do Senegalu
Senegal