Royal Horizons Baobab v Senegalu

Hotelový komplex pyšnící se čtyřmi hvězdičkami 4* a také přímo dokonalým hodnocením ze strany turistů, nejednou se setkáte s oceněním, že v reálu je hotel a jeho okolí mnohem krásnější než na fotografiích. Na portálech cestovních kanceláří se hodnocení pohybuje okolo 9,5 z 10 bodů. Chcete – li tedy na nádhernou dovolenou, kterou si užijete v klidu, zavítejte do hotelu Royal Horizons Baobab v Senegalu!

Informace o ubytování

Většina pokojů a bungalovů je ukrytá v klidné zahradě, kam v noci nedoléhá zvuk doprovodných programů ba ani diskoték, jedná se o novostavby, tudíž jsou moderně vybaveny, prostorné a slunné. Úklidová služba funguje spolehlivě, každý den máte uklizeno, čisté osušky i ručníky, cokoliv si jen vzpomenete.

Ráj pro gurmány

Díky tomu, že Senegal byl dlouhé roky francouzskou kolonií, zachovali se zde určité zvyklosti, skvělým příkladem je strava v hotelu Royal Horizons Baobab! Neuvěřitelný výběr, že člověku oči přecházejí, od masa přes zeleninu, těstoviny nebo pizzu až po dezerty, nic z toho by neurazilo ani nejvybranější jazýček francouzského gurmána. V průběhu stolování hostů personál i kontroluje teplotu pokrmů!

Teplota vody aneb kouzlo oceánu

Místní pláž je pokryta jemným pískem s pozvolným vstupem do moře. Pravidelný úklid a dostatek lehátek je samozřejmostí. Nicméně musíte počítat s tím, že nejedete k Jadranu, nýbrž k oceánu, čemuž odpovídá také teplota vody.

Proto se nemůžete zlobit, když v prosinci nebude dosahovat 28 °C, avšak stále má oceán své kouzlo a neměli byste si nechat ujít možnost vykoupat se v jeho vodách. Zbylé dny klidně můžete využít hotelových bazénů, kde je v zimních měsících teplota vody regulována.

Kouzlo dovolené v Senegalu

Co do kvality služeb nenaleznete mnoho stížností, klienti si chválí kreativní animátory, pohotové číšníky, ochotný úklidový personál a milé recepční. Největší nevýhodu však skoro všichni spatřují v nekvalitním dopravci. Problémy s odbavením, nedostatečným počtem míst, která jsou již tak na sobě namačkána i nepříjemný palubní personál, to vše kazí dojem na jinak dokonalé destinaci.

Nyní již snad máte dostatek informací pro rozhodování se nad svým vysněným zájezdem, věřím, že v Royal Horizons Baobab naleznete stejný ráj jako mnozí před vámi.


Royal Horizons Baobab v Senegalu
4, hlasů: 17
Tajné nabídky zájezdů do Senegalu
Senegal