Letenky Senegal

Nevídané ceny zpáteční letenky mezi Evropou a Senegalem je nyní možné zakoupit za 6.615 Kč. Tato cena za letenku v několika vybraných termínech v průběhu měsíce října je operována leteckou společností Tap Portugal.

Let do Senegalu

Jediné mezipřistání v portugalském Lisabonu a i s ním zabere celková doba přepravy lehce přes 8 hodin čistého času. Odlety za tuto cenu je možné zakoupit z rakouské Vídně a německého Mnichova. Po příletu do Dakaru si již můžete užívat netradiční zemi nedaleko rovníku a s blízkostí všech krás, které Afrika nabízí.

Transfer z letiště

Zvolit si můžete jak návštěvu nefalšovaného afrického Safari, město Saint Louis, kde na kolonizační historii narazíte doslova na každém roku, tak i návštěvu samotného Dakaru či národních parků a písečných dun. Tento letecký tarif je možné využít i jen k návštěvě hotelových resortů se stravováním All Inclusive a strávit zde tak klidnou dovolenou u bazénu.

Srovnání letenek

I další termíny jsou v současné době dostupné za relativně nízké ceny. Právě tento měsíc je totiž vhodný k nákupu letenek na další zimní sezónu, kdy je ideální období pro odlet do teplého a slunečného Senegalu. Srovnání letenek do Senegalu →

Letenky do Senegalu


Letenky Senegal
5, hlasů: 6
Tajné nabídky zájezdů do Senegalu
Senegal