Recenze hotelu Hacienda

Nepotřebujete – li luxus 5-ti hvězdičkových hotelů, využijte nabídky německých cestovních kanceláří, které vás dostanou nejen do hotelu Royal Horizons Baobab, ale také do příjemného hotelu Hacienda. Naleznete jej přímo v centru resortu Saly, tudíž se nemusíte obávat, že byste skončili uvěznění v odlehlém komplexu, kde by byla pouze prázdná pláž.

Okolí hotelu

V samotném hotelu můžete využívat bazénu nebo menšího baru, nicméně za jeho zdmi se rozkládá pulzující město, kde můžete zažívat veškerá dobrodružství patřící k letní dovolené. Bary, diskotéky, restaurace, obchody, to vše nalezete přibližně 30 metrů od vstupu do vašeho hotelu.

Vybavení pokojů

Pokoje jsou sice méně vybavené, ale i taky jsou útulné, klimatizované, čisté a komfortní. Personál hotelu je milý, ochotný a vstřícný ke všem vašim přáním. K hotelu patří nádherná udržovaná písčitá pláž, kde můžete trávit celé dny.

Zápory hotelu Hacienda

Jediné výtky, které se vyskytují, jsou směrem k chybějícímu minibaru a horší zvukové izolaci, díky čemuž hosty rušila blízká mešita. Nicméně dokážete – li přivřít oko a býti tolerantní k jinému náboženskému vyznání, nemůže vám ranní modlitba pokazit dovolenou.


Recenze hotelu Hacienda
3.8, hlasů: 6
Tajné nabídky zájezdů do Senegalu
Senegal