Royal Horizons Baobab

V senegalské oblasti La Somone se nachází 4* hotel Royal Horizons Baobab kde lze zakoupit All Inclusive dovolenou s odletem z Prahy!

Služby hotelu Royal Decameron Baobab

Hotel je perfektní především svým umístěním – jen 1 km od centra města a od obchodního centra a zároveň leží ihned na pláži. Ačkoliv se nachází 85 kilometrů od letiště to nikoho netrápí, protože pro Vás na letiště přijede transport,který Vás odveze až před hotel. Jistota výhledu na moře nebo bungalovů přímo u pláže jsou ovšem za příplatek.

Resort leží ihned u písečné pláže a z jedné strany sousedí s přírodní rezervací a na své si tak přijdou i milovníci nedotknuté africké přírody. Recenze jsou u tohoto hotelu lepší než li u druhého českého hotelu – Hacienda.

Strava

All Inclusive komfort zahrnuje stravu po celý den od 10:00-02:00 formou bufetu se servírováním oběda a večeře. Chody jsou doplněny nápoji místní výroby a proto se lze těšit na africké speciality, které u nás v Evropě nejsou dostupné.

A takto hodnotí All inclusive hosté, kteří zde svou dovolenou již strávili: „Dostatečný výběr chutného stravování, ovoce, zeleniny, dezertů a mnoho dalšího, možnost (po rezervaci předem) i v restauracích ala carte.

Recenze Royal Decameron Baobab

Mezi turisty, kteří tento hotel navštívili převládá velmi kladné hodnocení. Mnoho z nich si chválí především českou delegátku Lucii. Pochvalu si zaslouží také zahrady v nichž je celý resort roztroušen. Na druhou stranu záporem je rozbouřený atlantický oceán, který je sice bez problémů na koupání ale pokud jste vyznavači potápění nebudete zde spokojeni. Do moře je vstup velmi pozvolný. Celá recenze hotelu Decameron Baobab se dočtete zde.

Další kladné reakce si získalo přikoupení safari, kdy uvidíte opravdu pravou africkou divočinu! Tolik zvířat jako při projížďce v tomto národním parku neuvidíte ani v Zoo.


Royal Horizons Baobab
4.4, hlasů: 8
Tajné nabídky zájezdů do Senegalu
Senegal